CENÍK

Kompletní nabízený sortiment včetně technických parametrů a náhledů výrobků naleznete také v ceníku ve formátu PDF.

CENÍK

Ceník je platný od 18.4.2016
patek philippe swiss replica rolex replik schweizer replica hublot watches breitling replica horloges omega replica horloges polo ralph lauren shirt ralph lauren men's clothing Ralph Lauren Men's Polo Shirts Polo Ralph Lauren Outlet UK Ralph Lauren Women's Outlet

ČINNOST SPOLEČNOSTI

Společnost BDS ČR, a.s. zahájila svojí obchodní činnost 1. dubna 2008. Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem výrobků pro odvodnění a kanalizaci.

Hlavním sortimentem jsou poklopy a vtokové mříže vlastní konstrukce, jejichž vývoj je garantován odborníky s dlouholetými zkušenostmi. Veškeré prvky pro odvodnění dopravních ploch jsou navrhovány dle zásad normy ČSN EN 124 v kategoriích zatížení A 15 až E 600. Na základě této normy jsou všechny výrobky  certifikovány největší akreditovanou českou zkušební a certifikační organizací TZUS Praha, s.p.

Výroba z tvárné i šedé litiny je zajištěna prostřednictvím kooperujících sléváren, v nichž je výrobní proces aktivně kontrolován od zhotovení modelového zařízení až po finální opracování a expedici.

Litina má následující výhody:

  • při dodržení zásad osazení, provozu a údržby téměř nezničitelný materiál
  • litina je tepelně odolná a nehořlavá
  • litina nepodléhá hloubkové korozi, má vysokou životnost i ve ztížených klimatických podmínkách, je odolná proti UV záření
  • vhodný a osvědčený materiál pro konstrukci výrobků vyhovujícím všem kategoriím zatížení dle EN 124
  • díky pevnostním charakteristikám příznivá cena výrobků i pro vysoká zatížení
  • tradiční materiál umožňující konstruovat designové výrobky včetně zakázkových nápisů a log

Litinové výrobky poskytují možnost složitějších konstrukcí a využití dalších materiálů a technických řešení jako těsnění, zámky, kloubové mechanismy a jiné. Lze tak řešit standardní požadavky, jako např. pachotěsnost, eliminace klapání při pojezdu, zabezpečení proti vniknutí nebo zcizení. Do vybraných výrobků lze na požadavek zákazníka namontovat speciální bezpečnostní zámek.

Součástí našeho sortimentu je rovněž část původního sortimentu společnosti VLČEK GROUP s.r.o., na který získala firma BDS ČR, a.s. výrobní a prodejní práva od 1.4.2008. Jedná se o produkty poklopového programu firmy VLČEK GROUP s.r.o.: poklopy odra®, lapače střešních splavenin.

Naše nabídka je dále rozšířena nakupovanými prvky pro odvodnění dopravních ploch od předních evropských výrobců, které rovněž odpovídají požadavkům normy ČSN EN 124.

Zároveň jsme díky konstrukčnímu potenciálu a strojírenskému zázemí schopni reagovat na specifické požadavky zákazníků a připravit originální řešení vyhovující jejich atypickým potřebám.

Věříme, že spolupráce s Vámi bude oboustranně prospěšná a povede k rozvoji dalších obchodních příležitostí.


Obchodní partneři

Se všemi dotazy a poptávkami na zde uvedené zboží se prosím obracejte na společnost VLČEK SOLUTION s.r.o.

Standardní slevy

Slevy jsou poskytovány až do výše 23%. Podmínky slev jsou definovány ve Všeobecných obchodních podmínkách.

SLEVY

replik breitling replik rolex